Polska, medal na 125-lecie Konstytucji 3 Maja, 1916

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 22:12:00
190482
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, medal na 125-lecie Konstytucji 3 Maja, 1916, Aw: Tarcza herbowa Królestwa Polskiego, w otoku napis WARSZAWA 1916 ROKU, Rw: W wieńcu laurowo-dębowym napis NA PAMIĄTKE WIEKOPOMNEJ UCHWAŁY KONSTYTUCYI 3-GO MAJA 1791 R., niżej W. T. NUM, medal wybity z inicjatywy Warszawskiego Towarzystwa Numizmatycznego
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal, 28.6 mm, 8.48 g, patyna, bardzo ładny
Literatura: Strzałkowski 340

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 556

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  350 zł
4)  260 zł
5)  170 zł
6)  110 zł
7)  100 zł
8)  90 zł