Polska, kopia medalu koronacyjnego, 1829

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 22:11:40
190481
Opis: Polska - XIX wiek, kopia medalu koronacyjnego, 1829, Warszawa, Aw: Głowa Mikołaja I w prawo, na odcięciu szyi sygnatura MAINERT•F, MIKOŁAY I. CESARZ WSZECH ROSSYI KRÓL POLSKI, Rw: Poduszka, na której księga z napisem USTAWA / KONS / 1815, na księdze korona, pod poduszką KOR: W WARSZAWIE / 1829, WSPANIAŁOŚĆ WSKRZESIŁA - WIERNOŚĆ USTALI
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kopia galwaniczna, 44.0 mm, 21.42 g, lekko przetarte tło, ładnie zachowany
Literatura: H-Cz. 3628 (R5) (oryginał)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 435

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  155 zł
6)  85 zł
7)  75 zł
8)  70 zł
9)  65 zł