Niemcy, medal o wadze talara, 1730

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 22:11:20
190171
Opis: Niemcy - Norymberga, medal o wadze talara, 1730, Norymberga, Aw: Popiersia Marcina Lutra i Filipa Melanchtona w prawo, niżej sygnatura PPW, D•MARTIN•LVTHER•PHILIPP.MELANCHTON•, Rw: Scena ogłoszenia wyznania augsburskiego, EIN GVT BERENTNVS VOR VIELEN ZEVGEN •1Tim•VI•12•, w odcinku AVG.CONF•MEMORIA•RENOV• / MDCCXXX• / P.P.W•, medal autorstwa Wernera, z okazji 200. rocznicy konfesji augsburskiej
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 43.7 mm, 28.55 g

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 310

1)  900 zł