Niemcy, 3 marki, 1927 A

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 04-11-2019 18:00
Zakończenie: 14-11-2019 22:05:20
Niemcy, 3 marki, 1927 A

Niemcy, 3 marki, 1927 A

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 22:05:20
190170
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, 3 marki, 1927 A, Berlin, 400. rocznica założenia Uniwersytetu w Marburgu / 400 Jahre Philipps-Universität Marburg
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: AKS 78, Jaeger 330

Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 184