Niemcy, talar, 1735 IHL

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, talar, 1735 IHL

Niemcy, talar, 1735 IHL

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 22:04:20
190165
Opis: Niemcy - Hamburg- miasto, talar, 1735 IHL
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.33 g, pięknie zachowany, patyna
Literatura: Dav. 2283, Gaedechens 525, Schön 35

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 1 650 zł
Cena szacunkowa: 2 750 zł
Ilość odsłon: 274

1)  1 650 zł