Niemcy, 2 guldeny, 1855

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, 2 guldeny, 1855

Niemcy, 2 guldeny, 1855

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 22:02:00
190168
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian II Józef 1848-1864, 2 guldeny, 1855, Monachium, wybity z okazji ponownego odsłonięcia pomnika Matki Boskiej w Monachium
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładne
Literatura: Thun 97, Dav. 604, AKS 168, Jaeger 84

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 300

1)  380 zł
2)  380 zł
3)  340 zł
4)  330 zł
5)  320 zł
6)  310 zł
7)  300 zł