Śląsk, 6 krajcarów, 1680

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Śląsk, 6 krajcarów, 1680

Śląsk, 6 krajcarów, 1680

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 22:01:20
190173
Opis: Śląsk - księstwo nyskie biskupów wrocławskich - Fryderyk Heski 1671-1682, 6 krajcarów, 1680, Nysa, odmiana z dużym popiersiem
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: E.-M. 56 (R), F.u.S. 2713

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 386

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  160 zł
4)  125 zł
5)  120 zł
6)  115 zł
7)  105 zł
8)  90 zł
9)  65 zł
10)  60 zł