Śląsk, 3 krajcary, 1619 BH

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Śląsk, 3 krajcary, 1619 BH

Śląsk, 3 krajcary, 1619 BH

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 22:00:00
190176
Opis: Śląsk - księstwo ziębicko-oleśnickie - Henryk Wacław i Karol Fryderyk 1617-1639, 3 krajcary, 1619 BH, Oleśnica, litery BH nad łapami orła
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: E.-M. 482 (R), F.u.S. 2220

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość odsłon: 203

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  55 zł