Śląsk, ort, 1753 B

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Śląsk, ort, 1753 B

Śląsk, ort, 1753 B

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 21:59:40
190161
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim - Fryderyk II 1740-1786, ort, 1753 B, Wrocław, popiersie bez korony i miecza
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Olding 293b, F.u.S. 1017

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 276

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  65 zł