Polska, 1 fenig, 1926

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 1 fenig, 1926

Polska, 1 fenig, 1926

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 21:48:20
190487
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1 fenig, 1926, Berlin
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: moneta w pudełku NGC nr 4785256-070 z oceną MS 64 BN, patyna
Literatura: AKS 25, Jaeger D.2, CNG 508.II, Parchimowicz 53b

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 222

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  130 zł
4)  120 zł