Polska, 1 grosz, 1939

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 1 grosz, 1939

Polska, 1 grosz, 1939

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 21:47:20
190504
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 1 grosz, 1939, Warszawa
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: moneta w pudełku PCGS nr 396209.64/34449021 z oceną MS 64 RB, patyna, niewielkie uszkodzenie rewersu
Literatura: Parchimowicz 101n

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 153

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł