Polska, 1 grosz, 1810 IS

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 1 grosz, 1810 IS

Polska, 1 grosz, 1810 IS

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 21:34:40
189756
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, 1 grosz, 1810 IS, Warszawa, duże cyfry daty szeroko
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3670 (R), H-Cz. 3460, Kahnt FA3 1279, Plage 63

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 1269

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  210 zł
4)  190 zł
5)  150 zł
6)  55 zł
7)  50 zł
8)  30 zł
9)  26 zł