Polska, 1/3 talara (dwuzłotówka) - fałszerstwo z epoki, 1811

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 21:34:20
189759
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, 1/3 talara (dwuzłotówka) - fałszerstwo z epoki, 1811
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: miedź, patyna
Literatura: Kop. 3696 (R) - oryginał, H-Cz. 3462 - oryginał, Kahnt FA3 1268 - oryginał

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 298

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  32 zł
4)  30 zł