Polska, 1 grosz, 1768 g

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 1 grosz, 1768 g

Polska, 1 grosz, 1768 g

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 21:33:40
189757
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, 1 grosz, 1768 g, Warszawa, litery w monogramie cieńsze
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, moneta wybita z końcówki blachy
Literatura: Parchimowicz SAP 5.d1, Plage, 95, Plage-miedź 105, Gum.H. 2342, Gum.P. 2171, Kop. 2193

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 401

1)  50 zł
2)  48 zł