Słowianie, naśladownictwo denara kolońskiego biskupa Piligrima / denara saskiego Ottona III, XI w.

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 21:30:20
189672
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara kolońskiego biskupa Piligrima / denara saskiego Ottona III, XI w., Aw: Krzyż, w kątach litery, legenda, Rw: Kapliczka, legenda
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.7 mm, 1.12 g, wykruszenia

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 155

1)  30 zł