Niemcy, denar, X/XI w.

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, denar, X/XI w.

Niemcy, denar, X/XI w.

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 21:23:20
189735
Opis: Niemcy - Frankonia - Moguncja- arcybiskupstwo, denar, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, Rw: Kaplicka, wewnątrz której krzyż, legenda
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.5 mm, 1.18 g, gięty

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 154

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  22 zł
4)  18 zł