Niemcy, naśladownictwo denara mogunckiego, X/XI w.

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 21:22:40
189754
Opis: Niemcy - Frankonia - Otto I - Otto III 962-1002, naśladownictwo denara mogunckiego, X/XI w., Aw: Kapliczka, legenda, Rw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, legenda
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.2 mm, 1.00 g, lekko gięty, miejscowy zielony osad

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 272

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  34 zł
4)  24 zł
5)  20 zł
6)  18 zł