Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 2 dolary, 1953

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 21:15:40
188245
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Legal Tender Note, 2 dolary, 1953, seria A 41072522 A, czerwona pieczęć, podpisy Priest i Humprey
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: złamania, po subtelnej konserwacji
Literatura: Friedberg 1509

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 99

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  26 zł