Polska, 10 marek, 15.05.1940

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 10 marek, 15.05.1940

Polska, 10 marek, 15.05.1940

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 20:29:20
190476
Opis: Polska - Getto Łódzkie 1940-1944 - Der aelteste der Juden in Litzmannstadt, 10 marek, 15.05.1940, numeracja 227197, papier bez znaku wodnego z zielonym drukiem
Stan zachowania: V/VI, Good / Very Good
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamany papier z naddarciami i ubytkiem w rogu
Literatura: Lucow 863 (R3), Miłczak L5f, Campbell 4205a, Sarosiek GŁ5a

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 184

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  160 zł
4)  80 zł
5)  34 zł
6)  30 zł
7)  26 zł
8)  22 zł
9)  18 zł