Polska, 2 złote, 1.08.1941

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 2 złote, 1.08.1941

Polska, 2 złote, 1.08.1941

Cena wylicytowana: 16 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 20:28:00
187450
Opis: Polska - Generalna Gubernia 1939-1945 - Bank Emisyjny w Polsce, 2 złote, 1.08.1941, seria AF 8687006
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: zaokrąglone rogi i małe uszkodzenie marginesu
Literatura: Lucow 810 (R0), Miłczak 100, Ros. 580

Cena końcowa: 16 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 91

1)  16 zł
2)  14 zł
3)  12 zł