Polska, 1.000 marek polskich, 9.12.1916

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 20:06:20
187310
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie 1915-1918, 1.000 marek polskich, 9.12.1916, Generał, seria A 018917
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: kilkakrotnie złamane z małymi naddarciami, po gruntownej konserwacji, rzadkie nawet w tym stanie zachowania
Literatura: Lucow 307 (R5), Miłczak 16, Ros. 456

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 379

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  560 zł
4)  480 zł
5)  440 zł
6)  430 zł
7)  350 zł
8)  280 zł
9)  260 zł