Polska, 5 złotych polskich, 8.06.1794

Banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 14-11-2019 20:00:20
187275
Opis: Polska - Insurekcja Kościuszkowska 1794, 5 złotych polskich, 8.06.1794, seria N.G.1. 40751, znak wodny firmy J. Honig & Zoonen (cały napis widoczny!)
Stan zachowania: VI, Good
Dodatkowe informacje: dwukrotnie przedarty i naprawiony, liczne naderwania i ubytki, mocno wiotki i zużyty, ale z pełnym napisem w znaku wodnym
Literatura: Lucow 8 (R6), Miłczak A1a2

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 20
Ilość odsłon: 229

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  430 zł
4)  260 zł
5)  250 zł
6)  210 zł
7)  195 zł
8)  185 zł
9)  180 zł