Polska, odznaka Grupa Leszno, od 1929

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 22:16:00
188200
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka Grupa Leszno, od 1929, miecz, którego rękojeść stanowi głowa Orła w lewo, na jelcu GRUPA - LESZNO i biało-czerwona tarcza, na której MOCĄ / BÓG / CELEM / OJCZYZNA, z boku tarczy 6.I. - 1919., na głowni ZBARZEWO / LIPNO NOWE / OSIECZNA / KĄKOLEWO / GOŚCIEJEW / MIECHCIN / PRZYBIŃ, na dole 1929, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W.Z.P.S. W-WA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, emalia, 57.7 x 28.6 mm, 10.26 g, oderwany słupek, ślady wtórnego lutowania
Literatura: Stela 11.1.17

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 1136

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  420 zł
4)  410 zł
5)  350 zł
6)  100 zł