Polska, odznaka Grupa Leszno, od 1929
Zakończenie: 17-10-2019 22:16:00
188200
Opis: | Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka Grupa Leszno, od 1929, miecz, którego rękojeść stanowi głowa Orła w lewo, na jelcu GRUPA - LESZNO i biało-czerwona tarcza, na której MOCĄ / BÓG / CELEM / OJCZYZNA, z boku tarczy 6.I. - 1919., na głowni ZBARZEWO / LIPNO NOWE / OSIECZNA / KĄKOLEWO / GOŚCIEJEW / MIECHCIN / PRZYBIŃ, na dole 1929, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W.Z.P.S. W-WA |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, emalia, 57.7 x 28.6 mm, 10.26 g, oderwany słupek, ślady wtórnego lutowania |
Literatura: | Stela 11.1.17 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 1358