Polska, odznaka pamiątkowa Front Litewsko - Białoruski, od 1921
Zakończenie: 17-10-2019 22:14:40
188196
Opis: | Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka pamiątkowa Front Litewsko - Białoruski, od 1921, Krzyż emaliowany na czarno, na nim osadzony Orzeł z tarczą z herbem Jagiellonów, na orle nabita punca srebra, na stronie odwrotnej punca srebra i imiennik KG, odznaka trzyczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana |
Stan zachowania: | II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 800, emalia, 42.6 x 42.7 mm, 19.06 g, emalia miejscowo wykruszona, rzadsza odmiana |
Literatura: | Sawicki/Wielechowski s. 630-633, Stela 14.1.12.b |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 433