Polska, srebrny medal Za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 22:13:00
188179
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, srebrny medal Za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938, Warszawa, Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA•DŁUGOLETNIĄ•SŁUŻBĘ, na stronie odwrotnej gałązka laurowa, na której XX, obok sygnatura mennicy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, zachowana oryginalna wstążka
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 35.2 mm, 22.53 g
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 71

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 1233

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  95 zł
4)  85 zł
5)  70 zł
6)  48 zł