Polska, plakieta - szkatułka z okazji 60. lat Gabinetu Numizmatycznego Mennicy Państwowej w Warszawie, 1988

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 22:07:40
188157
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta - szkatułka z okazji 60. lat Gabinetu Numizmatycznego Mennicy Państwowej w Warszawie, 1988, Warszawa, Na wieczku w kartuszu 1928 / GABINET / NUMIZMATYCZNY / 1988 / MW, wewnątrz wieczka widok ulicy Bielańskiej wg akwareli Z. Vogla, wewnątrz kopie dukata, talara i grosza z 1766 roku, na spodzie monogram SAR, plakieta projektu B. Chmielewskiego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, złocony, miedź, 91.3 x 57.4 x 11.3 mm, 353.30 g, bardzo ladnie zachowany, nakład 300 sztuk
Literatura: Paszkowycz 17/88

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 230

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  160 zł
6)  155 zł