Polska, plakieta - szkatułka z okazji 60. lat Gabinetu Numizmatycznego Mennicy Państwowej w Warszawie, 1988
Zakończenie: 17-10-2019 22:07:40
188157
Opis: | Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta - szkatułka z okazji 60. lat Gabinetu Numizmatycznego Mennicy Państwowej w Warszawie, 1988, Warszawa, Na wieczku w kartuszu 1928 / GABINET / NUMIZMATYCZNY / 1988 / MW, wewnątrz wieczka widok ulicy Bielańskiej wg akwareli Z. Vogla, wewnątrz kopie dukata, talara i grosza z 1766 roku, na spodzie monogram SAR, plakieta projektu B. Chmielewskiego |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz srebrzony, złocony, miedź, 91.3 x 57.4 x 11.3 mm, 353.30 g, bardzo ladnie zachowany, nakład 300 sztuk |
Literatura: | Paszkowycz 17/88 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 527