Polska, medal na Millenium wydany w Kanadzie, 1966

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 22:06:00
188056
Opis: Polska - medale Polonii po II Wojnie światowej, medal na Millenium wydany w Kanadzie, 1966, z okazji tysiąclecia Polski, Aw: Ukoronowany Orzeł piastowski z krzyżem na piersiach, wokoło POLAND’S MILLENNIUM / 966 1966 / MILENIUM POLSKI; Rw: Krzyż na nim ukoronowany Orzeł piastowski, wokoło TYSIĄCLECIE POLSKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ / POLAND’S MILLENNIUM OF CHRISTIANITY, u dołu sygnatura WEILINGS BI E.G.J.P.
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: stop niklu i srebra, 40,5 mm, 28.92 g, bardzo ładny
Literatura: Maczynski 123

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 283

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  36 zł