Polska, medal na Millenium wydany w Kanadzie, 1966
Zakończenie: 17-10-2019 22:06:00
188056
Opis: | Polska - medale Polonii po II Wojnie światowej, medal na Millenium wydany w Kanadzie, 1966, z okazji tysiąclecia Polski, Aw: Ukoronowany Orzeł piastowski z krzyżem na piersiach, wokoło POLAND’S MILLENNIUM / 966 1966 / MILENIUM POLSKI; Rw: Krzyż na nim ukoronowany Orzeł piastowski, wokoło TYSIĄCLECIE POLSKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ / POLAND’S MILLENNIUM OF CHRISTIANITY, u dołu sygnatura WEILINGS BI E.G.J.P. |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | stop niklu i srebra, 40,5 mm, 28.92 g, bardzo ładny |
Literatura: | Maczynski 123 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 304