Polska, plakieta - Henryk Sienkiewicz, 1928

Rozpoczęcie: 07-10-2019 18:00
Zakończenie: 17-10-2019 22:05:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 22:05:40
188163
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta - Henryk Sienkiewicz, 1928, Warszawa, Popiersie Henryka Sienkiewicza w lewo, w dolnej części sygnatura J.Avmiller, u góry 1846 - 1916, na dole znak mennicy, niżej HENRYK SIENKIEWICZ, na stronie odwrotnej stempel mennicy
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 26.9 x 40.1 mm, 15.79 g, nakład ponad 250 sztuk
Literatura: Strzałkowski-Plakiety 27.a

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 559