Polska, medal na pamiątkę otwarcia fabryki Philipsa w Warszawie, 1923

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 22:05:00
188219
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na pamiątkę otwarcia fabryki Philipsa w Warszawie, 1923, Warszawa, Aw: Dwie uściśnięte dłonie na tle słońca i promieni, niżej tarcze z herbami Holandii i Polski, pod lewą sygnatura J KNEDLER, wokoło POLSKO•HOLENDERSKA•FABRYKA•LAMPEK•ELEKTRYCZNYCH•PHILIPS•WARSZAWA, Rw: Żarówka z napisem PHILIPS i rozchodzące się od niej promienie, wyżej TER / HERINNERING / AAN DE JNWYDING / OP 12 DECEMBER 1923, niżej NA PAMIĄTKĘ POŚWIĘCENIA / NOWEJ FABRYKI W WARSZAWIE / 12 GRUDNIA / 1923., wokoło N•V•PHILIPS•GLOEILAMPENFABRIEKEN / EINDHOVEN•HOLLAND, medal projektu Jana Knedlera
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 59.4 mm, 86.15 g, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Strzałkowski 503 (RRR)

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 451

1)  600 zł
2)  600 zł
3)  370 zł