Polska, medal na pamiątkę pobytu Napoleona w Dreźnie i utworzenia Księstwa Warszawskiego, 1807
Zakończenie: 17-10-2019 22:04:00
188221
Opis: | Polska - Księstwo Warszawskie - Fryderyk August 1807-1815, medal na pamiątkę pobytu Napoleona w Dreźnie i utworzenia Księstwa Warszawskiego, 1807, Aw: Popiersie Fryderyka Augusta I w mundurze w lewo, niżej sygnatura HOECKNER•F•, FRID•AVGVST•REX SAXONIAE VARSAVIAE DVX, Rw: Popiersie Napoleona w mundurze w prawo, w dolnejczęści sygnatura HOE•F•, NAPOLEO IMP•GALL•IT•REX HOSPES DRESDAE pod popiersiem data D•XVII•IVL•MDCCCVII•, medal autorstwa Hoecknera |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 41.3 mm, 24.48 g, niewielkie uderzenie na obrzeżu |
Literatura: | H-Cz. 4766, Bramsen 654 |
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 536