Rosja, 5 kopiejek, 1911 СПБ
Zakończenie: 17-10-2019 22:00:00
Rosja, 5 kopiejek, 1911 СПБ
188143
Opis: | Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 5 kopiejek, 1911 СПБ, Petersburg |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | delikatna patyna |
Literatura: | Bitkin 210, Brekke 94, Kazakov 401 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 254