Niemcy, ort, 1699

Niemcy, ort, 1699

Niemcy, ort, 1699

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 21:54:00
188437
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm 1640-1688, ort, 1699, Królewiec, końcówka napisu A• C• & = E •
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna na rewersie
Literatura: Schrötter 753, Neumann 12.28

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 239

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  125 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  70 zł
7)  65 zł