Niderlandy hiszpańskie, 1/4 patagona, 1654

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 21:50:20
188115
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV 1621-1665 - Brabancja, 1/4 patagona, 1654, Antwerpia
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 6.75 g, uszkodzenie na awersie, patyna
Literatura: Delmonte 309

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 202

1)  50 zł
2)  48 zł