Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1622

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 21:45:20
188166
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1622, Królewiec, popiersie w płaszczu elektorskim i mitrze książęcej, znak menniczy na awersie, skrócona data 2-2 na rewersie po bokach tarczy herbowej
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, ładny
Literatura: Shatalin GW22-28, Olding 41a

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 275

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  330 zł
4)  320 zł
5)  270 zł
6)  250 zł
7)  200 zł
8)  195 zł
9)  190 zł
10)  180 zł