Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1542
Zakończenie: 17-10-2019 21:43:20
188442
Opis: | Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, grosz, 1542, Królewiec, końcówka napisu PRVSS |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna |
Literatura: | Kop. 3784, Henckel 3144, Slg. Marienburg 1182, Voss. 1375 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 194