Polska, 100 złotych, 1974

Polska, 100 złotych, 1974

Polska, 100 złotych, 1974

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 21:35:20
188021
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1974, Warszawa, Maria Skłodowska-Curie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład: 50.000 sztuk, moneta wybita stemplem lustrzanym, w oryginalnym pudełku NBP, patyna
Literatura: Parchimowicz 270

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 147

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  32 zł
4)  28 zł
5)  28 zł
6)  24 zł