Polska, 1 gulden, 1923

Polska, 1 gulden, 1923

Polska, 1 gulden, 1923

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 21:26:20
188448
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1 gulden, 1923, Utrecht, Koga
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna na awersie
Literatura: AKS 14, Jaeger D.7, CNG 516, Parchimowicz 61a

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 236

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  175 zł
4)  160 zł
5)  140 zł
6)  130 zł
7)  125 zł
8)  120 zł
9)  115 zł
10)  110 zł
11)  105 zł
12)  100 zł
13)  95 zł