Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 21:24:20
188009
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 1925, Londyn, popiersie kobiety z kłosami, kropka po dacie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 236

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  260 zł
4)  200 zł
5)  165 zł
6)  160 zł
7)  155 zł
8)  150 zł