Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 21:16:40
188323
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1933, Warszawa, Jan III Sobieski - 250. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Parchimowicz 121

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 287

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  300 zł
4)  260 zł
5)  230 zł
6)  220 zł
7)  175 zł
8)  170 zł
9)  165 zł
10)  160 zł
11)  150 zł