Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1835 MW

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 21:14:40
188287
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 30 kopiejek = 2 złote, 1835 MW, Warszawa, cyfry roku szeroko, cyfra '2' napisu otokowego w 25 1/2 ze zgrubieniem, litery w ZŁOTE wąskie
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Bitkin 1152, Plage 372, Kuriański Z2W35.1.d, Berezowski 2.50 zł

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 316

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  110 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  65 zł
7)  60 zł