Polska, grosz, 1794

Polska, grosz, 1794

Polska, grosz, 1794

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 21:11:40
188444
Opis: Polska - Zabór austriacki - monety dla wojsk cesarskich w Galicji i Lodomerii - Franciszek II 1792-1806, grosz, 1794, Wiedeń, GROSSVS w legendzie
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Herinek 1225, Novotný 116, Plage 11

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 259

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  26 zł
4)  24 zł