Polska, szóstak, 1678

Polska, szóstak, 1678

Polska, szóstak, 1678

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 21:07:20
188435
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, szóstak, 1678, Bydgoszcz, z literą M pomiędzy tarczami herbowymi, herb Leliwa w łukowatej tarczy
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany portret króla
Literatura: Kop. 1938 (R)

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 640

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  165 zł
4)  160 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  140 zł
8)  130 zł
9)  120 zł
10)  110 zł
11)  105 zł
12)  100 zł
13)  80 zł
14)  70 zł
15)  65 zł
16)  60 zł