Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 21:05:20
188106
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1625, Gdańsk, odmiana z końcówką napisu P z dwukropkiem, bez kropki przed SIGIS
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: zacięty, patyna
Literatura: Shatalin GD25a-5

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 351

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  220 zł
4)  175 zł
5)  165 zł
6)  155 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  120 zł