Polska, czworak, 1567

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
Polska, czworak, 1567

Polska, czworak, 1567

Cena aktualna: 330 zł
188424
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, czworak, 1567, Wilno, końcówki napisu L/LIT
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 3312 (R1), Tyszkiewicz 1 mk, Ivanauskas 10SA19-3 (R)

Cena aktualna: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 17
Ilość odsłon: 345

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  310 zł
4)  300 zł
5)  290 zł
6)  280 zł
7)  260 zł
8)  240 zł
9)  220 zł
10)  210 zł
11)  200 zł
12)  195 zł
13)  190 zł
14)  185 zł
15)  180 zł