Polska, czworak, 1567

Polska, czworak, 1567

Polska, czworak, 1567

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 21:00:40
188424
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, czworak, 1567, Wilno, końcówki napisu L/LIT
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 3312 (R1), Tyszkiewicz 1 mk, Ivanauskas 10SA19-3 (R)

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1023

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  430 zł
4)  400 zł
5)  350 zł
6)  340 zł
7)  330 zł
8)  320 zł
9)  310 zł
10)  280 zł
11)  260 zł
12)  240 zł
13)  210 zł
14)  200 zł
15)  195 zł
16)  190 zł
17)  185 zł
18)  180 zł