Polska, grosz, 1534

Polska, grosz, 1534

Polska, grosz, 1534

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 21:00:20
188421
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety pruskie, grosz, 1534, Toruń, popiersie z długimi włosami i w koronie, miecz z lewej strony Orła, końcówki napisu PRVSSIE / PRVSSIE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3089, PN2-Dut. Jagiellonowie 105

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 326

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł