Persja, dirhem
Zakończenie: 17-10-2019 20:53:00
Persja, dirhem
187854
Opis: | Persja - Sasanidzi - Khusro II Parwiz 590-628, dirhem, mennica WYHC (prawdopodobnie w Iraku), Aw: Popiersie Khusro w prawo w tiarze, Rw: Płonący ołtarz, po bokach dwaj strażnicy |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | 32.3 mm, srebro 4.01 g, wybite uszkodzonym stemplem |
Literatura: | Mitchiner ACW - |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 153