Persja, dirhem

Rozpoczęcie: 07-10-2019 18:00
Zakończenie: 17-10-2019 20:53:00
Persja, dirhem

Persja, dirhem

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 20:53:00
187854
Opis: Persja - Sasanidzi - Khusro II Parwiz 590-628, dirhem, mennica WYHC (prawdopodobnie w Iraku), Aw: Popiersie Khusro w prawo w tiarze, Rw: Płonący ołtarz, po bokach dwaj strażnicy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 32.3 mm, srebro 4.01 g, wybite uszkodzonym stemplem
Literatura: Mitchiner ACW -

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 140