Cesarstwo Rzymskie, falsyfikat denara lub naśladownictwo (z epoki), III w.
Zakończenie: 17-10-2019 20:52:40
188367
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, falsyfikat denara lub naśladownictwo (z epoki), III w., być może wzorem był denar Marka Aureliusza, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, pseudolegenda, Rw: Postać stojąca w lewo, trzymająca róg obfitości i paterę?, pseudolegenda |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | miedź srebrzony 2.67 g |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 555