Cesarstwo Rzymskie, falsyfikat denara lub naśladownictwo (z epoki), III w.

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 20:52:40
188367
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, falsyfikat denara lub naśladownictwo (z epoki), III w., być może wzorem był denar Marka Aureliusza, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, pseudolegenda, Rw: Postać stojąca w lewo, trzymająca róg obfitości i paterę?, pseudolegenda
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: miedź srebrzony 2.67 g

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 484

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  105 zł