Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo denara, III w.
Zakończenie: 17-10-2019 20:51:20
188363
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, naśladownictwo denara, III w., Aw: Popiersie cesarza w prawo, V C M L V V I \ A O V P \ И V I I Rw: Postać stojąca w lewo, trzymająca berło oraz paterę nad ołtarzem, V W S I I I I |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 3.51 g, |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 202