Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo denara, III w.

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 20:51:00
188362
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, naśladownictwo denara, III w., być może Antoniusz Piusa, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, D I V V \ I O N I N V \\ N N III Rw: Mars? stojący w prawo, trzymający tarczę i włócznię, V I I I I I I ....
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.23 g

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 183

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  120 zł
4)  75 zł
5)  65 zł