Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo denara, III w.
Zakończenie: 17-10-2019 20:51:00
188362
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, naśladownictwo denara, III w., być może Antoniusz Piusa, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, D I V V \ I O N I N V \\ N N III Rw: Mars? stojący w prawo, trzymający tarczę i włócznię, V I I I I I I .... |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 2.23 g |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 194