Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 r. pne
Zakończenie: 17-10-2019 20:45:20
187739
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359-336 pne i następcy, brąz, po 359 r. pne, Aw: Głowa w prawo, Rw: Jeździec na koniu w prawo, nad nim ΦΙΛΙΠΠΟΥ, pod koniem monogram |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 17.8 mm, 6.58 g, zielona patyna |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 143