Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 r. pne

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2019 20:45:20
187739
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359-336 pne i następcy, brąz, po 359 r. pne, Aw: Głowa w prawo, Rw: Jeździec na koniu w prawo, nad nim ΦΙΛΙΠΠΟΥ, pod koniem monogram
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 17.8 mm, 6.58 g, zielona patyna

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 130

1)  32 zł
2)  30 zł